НАШІ  ПОСЛУГИ
      Кредитна спілка "СКАРБНИЦЯ НАЦІЇ" була зареєстрована та внесена в Єдиному державному  реєстрі підприємств та організацій України, у Державному реєстрі фінансових установ, у Державному реєстрі платників податків, у Пенсійному фонді, у державному відділі соціального страхування, у Державному відділі статистики, у Державній службі фінансового моніторингу України: Свідоцтво про державну реєстрацію фінансової установи; Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи; Довідка з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;  Ліцензія на провадження  господарської діяльності з надання фінансових послуг.
Діяльність кредитних спілок в Україні регулюється законодавством. А саме: кредитна спілка - це неприбуткова організація, заснована фізичними особами, професійними спілками, їх об'єднаннями на кооперативних засадах з метою задоволення потреб її членів у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об'єднаних грошових внесків членів кредитної спілки.
   Конфіденційність. На виконання ст.12 Закону України "Про захист персональних даних" власник персональних даних - Кредитна спілка "СКАРБНИЦЯ НАЦІЇ" повідомляє про обробку персональних даних члена кредитної спілки.
    Умови членства. Членами КС можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території міста Харкова та Харківської області, об'єднані ознакою членства в КС та мають повну цивільну дієздатність. Не можуть бути прийняті до КС особи, які за рішенням суду визнані недієздатними або обмежено дієздатними, особи, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі, а також особи, що мають непогашену судимість за корисливі злочини. Згідно закону всі члени мають рівні права та істотної участі жоден член КС не може мати.
   Кредитування. Кредитна спілка "СКАРБНИЦЯ НАЦІЇ" надає кредити своїм членам на умовах їх платності, строковості та забезпеченості в готівковій та безготівковій формі. Отримувати кредити від імені членів кредитної спілки можуть також фермерські господарства та приватні підприємства, які знаходяться у їх власності. Розмір кредиту, наданому одному члену кредитної спілки, не може перевищувати 20 відсотків від капіталу кредитної спілки. Положення про фінансові послуги-нова редакція.
    Наші позичальники обирають найкращі умови: кредит без комісії та страхових витрат, найкоротші терміни прийняття рішень та оформлення кредиту, зручний графік погашення та спрощений підхід до оформлення документів.
     Кредитна спілка "СКАРБНИЦЯ НАЦІЇ" пропонує наступні послуги:
1) Кредит на товари та споживчі потреби;
2) Кредит на купівлю авто та нерухомості;
3) Кредит на розвиток бізнесу.
Терміни:
короткострокові    -до 3-х місяців;
середньострокові  -до 12 місяців;
довгострокові       -до 36 місяців.    
    Відсоткова ставка:
- в розмірі 5% річних за кредитами членів Кредитної спілки, які отримують кредити в межах 70% від розміру Додаткового пайового капіталу;
- в розмірі 58% річних при отриманні кредитів, забезпечених іпотекою чи закладом майна;
- в розмірі 68% річних при отриманні кредитів під заставу авто чи іншого майна;
- в розмірі 78% річних при отриманні кредитів під поруку платоспроможних поручителів (з довідками про заробітну плату) в кількості 2-х чоловік; - в розмірі 98% річних при отриманні кредитів під поруку одного платоспроможного поручителя (з довідкою про заробітну плату);
- в розмірі 250% річних при отриманні кредитів терміном до 28 днів без поруки.
Витяг з Протоколу Спостережної ради.    
Програма лояльності
Харьков Онлайн
Web Page Maker, create your own web pages.